Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Štěňata

PORTRÉTOVKY A JACÍ JSME

 

ALA-LAMIA –  veselá a temperamentní holčička, velmi zvídavá, hodně pohybově nadaná. Všude je první  a je to šéfka holčičí půlky.  Výrazně inteligentní.

ABU-LONELI – miloučká ale rázná, nic si nenechá líbit. Velmi vytrvalá. Zdravě průbojná. Hlasově výrazná.

AKA-LAMY – půvabná princeznička. Drží se rady „ zlatý střed“. Chová se jako dáma a ví, kdy ustoupit a to s elegancí. I když se ráda zapojí do her, šarvátky nevyvolává.

ANY-LYSIPPE – největší a nejkrásnější  fenečka. Důvěrně jí říkáme „ hajná“. Bude  totiž žít v oboře a evidentně všechny postaví do řady. Ve všem se vyrovná  chlapečkům.  I tak si často chodí pro pochování.

AMI-LEONTÝNKA – nejmenší  a taky poslední  narozená ze všech. Mimořádně životaschopná  a miloučká. Hodně mazlivá.  Má neuvěřitelnou radost ze života . Je pořád veselá.

ABU-LEON – krásný větší pes. Nejostřejší, bude výborný hlídač.  Není agresivní, nezačíná bitky, ale  když nastane mela, Leonek  z boje nikdy neustoupí.

AMI-LEROY-  absolutně největší klidas.  Když spí, tak spí. Umí si najít úžasné schovky na spaní. Kupodivu se mu líbí balonek. Nikdy nic neřeší a je neuvěřitelně trpělivý.

ARI-LANCELOT- největší a moc hezký pes. Opravdový rytíř se srdcem ze zlata. Již ted miluje lidi nadevše. Dává jim často přednost před  sourozenci či hrami.

AVU-LUCIFER- nejtmavší  nádherný pes. Velmi citlivý . Veselý. Když se dostane do boje, dá  všem co proto, ale umí ustoupit.

AT-LUKAS- zvaný Lukášek. Nejvíce rozmazlený chlapeček, který to ale potřebuje. Hodně veselý a hravý. Velmi miloučký. Hodně vytrvalý, když si něco vezme do hlavičky.

Hurá.... máme velký úspěch. Všech 10 štěňátek jsou standartní.:o)))) Rekapitulace vrhu: 21.5.2013 se CH.Jalabou Saranga a CH.Bomani Irsania narodilo 10 miminek. 5 holčiček a 5 chlapečků. Žádné úmrtí, žádný DS, žádný zálomek, žádné zalehnutí. Všichni jsou standart!. Máme velkou radost a děkujeme Bouince a Bomanimu za krásné potomky.

PRVNÍ  ""POSTOJOVKY""

ABU-LEON                                                                                                                 ABU-LONELI

AKA-LAMY                                                                                                                        ALA-LAMIA

AMI-LEONTÝNKA                                                                                     AMI-LEROY

ANY-LYSIPPE                                                                                             ARI-LANCELOT

ARI-LUCIFER                                                                                            AT-LUKAS

Nové fotečky štěňátek

HOLČIČKA  ALA_LAMIA

HOLČIČKA  ABU_LONELI

HOLČIČKA ANY-LYSIPPE

HOLČIČKA  AMI-LEONTÝNKA

HOLČIČKA  AKA-LAMY

 

DNE 21.5.2013 se  naší Bouince narodilo 10 krásných štěňátek. 5 holčiček a 5 chlapečků. Rodili jsme 12 hodin a   vše dobře dopadlo. Miminka prospívají a rostou,  ve věku tří týdnů si hrají, perou se, mají už nějaké zoubky, papají kašičky a jsou hodně zvědaví.Prostě  nádhera :o)))))

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek